English after school
понедельник, 23 ноября 2015 г.
План-конспект
уроку
Тема уроку: «Parts of body. Drawing «My monster» »
Викладач: Черепаха Світлана Анатоліївна, вчитель
англійської мови вищої кваліфікаційної категорії
Клас: 3
Дисціпліна:англійська мова
Тема: « Parts of body. Drawing «My monster»»
Тривалість уроку: 40 хвилини
Даний урок
завершує вивчення теми «
Частини тіла / Partsofbody .
Описання зовнішності / Describing of
appearance. Малювання картинки «Мій монстр» /Drawing the
picture «My monster»»
Мета уроку: узагальнити і систематизувати знання учнів за
темами«Частини
тіла / Parts of body . Описання
зовнішності / Describing of appearance.
Малювання картинки «Мій монстр» / Drawing the picture «My monster»»
Задачі:
Освітні:
·
узагальнити і систематизувати матеріал за темами «Частини тіла /
Partsofbody . Описання зовнішності
/ Describing
of appearance».
·
речення про зовнішність / sentences about appearance ;
·
проконтролювати ступінь засвоєння знань учнів за даними темами;
Практичні:
·
удосконалювати вимовні навички;
·
розвивати навички монологічного та
діалогічного мовлення учнів;
·
відпрацьовувати лексико-граматичні
структури ( фрази «He/ Shehasgot… » );
Развиваючі:
·
розвивати мислення і
пам'ять учнів через пізнавальну діяльність;
·
розвивати творчі здібності і
кмітливість;
·
розвивати вміння оцінювати ситуацію
і свої можливості, щось зробити для навколишнього середовища;
·
виховні:
·
виховувати почуття колективізму і
взаємодопомоги, вміння працювати в групі;
·
виховувати інтерес до вивчення англійської мови.
|
Этап уроку
|
Зміст етапу уроку
|
||||||||||||
|
1.Організаційний момент,
«гачок інтересу»
2 хвил.
|
Вступна частина уроку (вітання, повторення лексики за темою «My body»).
|
||||||||||||
|
2.Фонетична зарядка,
5хвил.
|
Фронтальна работа- робота з реченнями по темі “Myappearance“.
(Речення про себе .Повторюємо кольори
та прикметники (big /small/beautiful))
Pupils: I have
got green eyes.
I have got a
small nose.
…
(Перевірка уважності учнів )
Teacher: Who has got
green eyes?
Pupils: Masha.
|
||||||||||||
|
3.Актуалізаціязнань,
3хвил.
|
Презентація гри.На
дошці -12 малюнків частин тіла :
|
||||||||||||
|
4.Мовлення,
10хвил.
|
Teacher :Let`s draw a monster! .
Throw dices.Do the sums
and find a picture. Then draw that
part of body.
Діти виходять до дошки ,викидують кістки,рахують приклад та шукають малюнки , та малюють на
дошці частину тіла. Складується монстр.
Pupils:1+2=3 – an eye
3+2=5
– an arm
…
|
||||||||||||
|
5.Повторення вивчених
лексико-граматичних структур,
8хвил.
|
Teacher :We' ve drawn
our monster.Look at it! Describe
it!
Pupils: (описують монстра)
Ourmonsterhasgot 3 eyes.
It has got
2 heads.
It has got
5 legs.
It
hasn`t got hair…
|
||||||||||||
|
6.Фізкультхвилинка,
2 хвил.
|
Зобразити дії
жестами (для розслаблення очей)
Look left, right
Look up, look down Look around. Look at your nose Look at that rose Close your eyes Open, wink and smile. Your eyes are happy again. |
||||||||||||
|
7. Письмова
робота,
8 хвил.
|
Картки на дошці показують нам різних героїв мультфільмів.Діти читають речення під ними та свіряють з малюнками. Погоджуються (Yes / No)
|
||||||||||||
|
8. Підсумки
уроку,
2 хвил.
|
Учитель підводить підсумки уроку.
Пояснюється домашнє завдання:
повторювати лексику.
|
План-конспект
фрагменту уроку
Тема уроку: «My house. Be economical !»
Викладач: Черепаха Світлана Анатоліївна, вчитель
англійської мови вищої кваліфікаційної категорії
Клас: 3
Дисціпліна:англійска мова
Тема: «My house. Be economical!»
Тривалість уроку: 40 хвилини
Даний урок завершує вивчення теми «Дім /House . Робота по дому/Householding. Питання продім /Questions
about the house»
Мета уроку: узагальнити і систематизувати знання учнів за
темами«Дім /House .Робота по дому/Householding. Питання про дім /Questions about the house»
Задачі:
Освітні:
·
узагальнити і систематизувати матеріал за темами «Будинок / House.
Роботаподому / Householding. Питанняпробудинок / Questions about the house »;
·
проконтролювати ступінь засвоєння знань учнів за даними темами;
Практичні:
·
удосконалювати вимовні навички;
·
розвивати навички монологічного та
діалогічного мовлення учнів;
·
відпрацьовувати лексико-граматичні
структури (конструкції - команди «Turn off / Switch off / Close » );
Развиваючі:
·
розвиватимислення і
пам'ять учнів через пізнавальну діяльність;
·
розвивати творчі здібності і
кмітливість;
·
розвивати вміння оцінювати ситуацію
і свої можливості, щось зробити для навколишнього середовища;
·
виховні:
·
виховувати почуття колективізму і
взаємодопомоги, вміння працювати в групі;
·
виховувати інтерес до вивчення англійської мови.
|
Этап уроку
|
Зміст етапу уроку
|
|
1. Організаційний момент,
«гачок інтересу»
2 хвил.
|
Вступна частина уроку (вітання, повторення лексики за темою «Furniture. Householding»).
Надошці 5 картинок кімнат.
Teacher: Look at
the pictures! Listen about them and find the picture!
(Учитель описує одну з картинок, а діти намагаються
знайти правильну)
Pupils:I think , it`s number ….
|
|
2.
Фонетична зарядка,
5хвил.
|
Фронтальна работа- робота з діалогом по
темі “The room“.
Teacher: Open your copybooks
page ……….. exercise № …..
(В кімнаті треба
розфарбувати в правильний колір речі на потрібну букву)
Pupils: Colour
the A-words ( words
starting with the
letter A ) yellow …
|
|
3. Актуалізація знань,
3хвил.
|
Фронтальна работа- відпрацювання вміння
розповідати про свою кімнату:
Teacher :Do you tidy
your room?
Pupils:Yes, Ido
./ No , Idon`t.
Teacher : What can you use for
help ?
Alltogether: (учні дивляться на презентацію слів)
o We use an iron.
o We use a washing machine.
o
We
use a cooker.
o
We use
a vacuum cleaner.
o
We
use a microwave
oven.
o
We use a
dishwasher machine.
o
We use
electricity.
|
|
4. Аудиювання,
4 хвил.
|
Teacher :Новаялексика (turn off / on ,
switch off / on ).
Записуємо слова в словник .
В книгі стор. 44 № 4 .
Подумайте на тему «Be economical!» І скажіть що ви робите, коли виходите
з дому:
-
I
turn off the
gas.
-
I
switch off the
TV.
-
I
switch off the the vacuum cleaner.
-
I
switch off the
computer.
-
I
switch off the
microwave oven.
-
I
switch off the
light
-
I
close the window.
-
I
close off the
fridge.
|
|
5.
Повторення вивчених лексико-граматичних
структур,
8хвил.
|
Teacher: :We'll play the game
"Happy Chance".3 groups are translating English
words.
пылесос , посудомийка ,
печь ,
свет , нижний этаж , верхний этаж ,
микроволновка , компьютер , холодильник,
утюг , радио
, магнітофон .
Pupils: (переводять лексику на англійську мову)
|
|
6. Фізкультхвилинка,
2хвил.
|
Зобразити дії жестами (We are vacuuming … и т.д.)
|
|
7. Письмоваробота,
8 хвил.
|
Індивідуальна
работа- письмове виконання вправи
Заповнити таблицю з
опорою на картинки в книзі стор. 43-44. - Складання свого малюнка, які 5
речей ти робиш, коли виходиш з дому.
Children:
|
|
7
Читання
текста про дом .
7
хвил.
|
Фронтальна работа- відпрацювання навичок .
Читання тексту, що англійці думають про свій будинок.
T.: What is home for you, children, I wonder?
P1: My home is Mummy, Daddy and our cat Bax. My
favourite place at home is my room. I like playing computer games. In the
evening we watch television together. I love my home.
P2: My home is calmness, joy, family’s smile. My
home is light, nice, cosy and original. I have the room of my own. I’ve got a
lot of toys and beautiful flowers. My home is the best. I love my home very much.
P3: My home is my mummy, granny and dad. My home is
my toys, luxury, my nest, my life. My home is light and cosy. My home is the
best for me.
P4: My home is mother, father, brother and our
dog Liza. My home is comfortable and
big. I’m always waited at home. I love my home.
|
|
8. Підсумки
уроку,
2 хвил.
|
Учитель підводить підсумки уроку.
Пояснюється домашнє завдання:
повторювати лексику.
|
Подписаться на:
Сообщения (Atom)








