понедельник, 23 ноября 2015 г.

План-конспект уроку 

Тема  уроку: «Parts  of  body. Drawing «My  monster» »


Викладач: Черепаха Світлана Анатоліївна, вчитель англійської мови вищої кваліфікаційної категорії

Клас: 3

Дисціпліна:англійська   мова

Тема: « Parts of body. Drawing «My  monster»»

Тривалість уроку: 40   хвилини                            
Даний урок  завершує  вивчення теми « Частини  тіла  / Partsofbody . Описання  зовнішності  /  Describing of  appearance. Малювання  картинки «Мій монстр»  /Drawing  the  picture  «My monster»»

Мета уроку: узагальнити і систематизувати знання учнів за темами«Частини  тіла  / Parts of body . Описання  зовнішності  /  Describing of appearance. Малювання  картинки «Мій монстр»  / Drawing the picture  «My monster»»

Задачі:

  Освітні:

·         узагальнити і систематизувати матеріал за темами «Частини  тіла  / Partsofbody . Описання  зовнішності  /  Describing of  appearance».
·         речення  про зовнішність  / sentences  about appearance  ;
·         проконтролювати ступінь засвоєння знань учнів за даними темами;

Практичні:

·          удосконалювати вимовні навички;
·          розвивати навички монологічного та діалогічного мовлення учнів;
·          відпрацьовувати лексико-граматичні структури ( фрази  «He/ Shehasgot…  » );

   Развиваючі:

·         розвивати мислення і пам'ять учнів через пізнавальну діяльність;
·          розвивати творчі здібності і кмітливість;
·          розвивати вміння оцінювати ситуацію і свої можливості, щось зробити для навколишнього середовища;
·                   виховні:
·          виховувати почуття колективізму і взаємодопомоги, вміння працювати в групі;
·         виховувати інтерес до вивчення англійської мови.


Этап уроку
Зміст  етапу уроку
1.Організаційний момент, «гачок інтересу»

2 хвил.
Вступна частина уроку (вітання, повторення лексики за темою «My  body»).



2.Фонетична зарядка,

5хвил.
Фронтальна работа- робота з реченнями  по темі Myappearance“.

(Речення  про себе .Повторюємо  кольори  та прикметники (big /small/beautiful))
Pupils: I  have  got  green eyes.
             I have got  a  small  nose.

             …
(Перевірка  уважності учнів )
Teacher:  Who has  got   green eyes? 
Pupils: Masha.           
3.Актуалізаціязнань,

3хвил.
Презентація гри.На дошці -12 малюнків  частин тіла  :

1





a  body
2





a  head
3





an eye
4





an ear
5





an  arm
6





a hand
7





a  leg
8





a  foot
9





a  nose
10





a  mouth
11





hair
12





a  tail

4.Мовлення,

10хвил.

Teacher :Let`s  draw a monster! .
Throw dices.Do the  sums  and find a picture. Then draw that  part of body.



 Діти  виходять до дошки ,викидують  кістки,рахують  приклад та шукають малюнки , та малюють на дошці  частину тіла. Складується   монстр.
Pupils:1+2=3 – an eye
3+2=5 – an arm



5.Повторення вивчених лексико-граматичних структур,

8хвил.
Teacher :We' ve  drawn our  monster.Look at it! Describe  it!
 Pupils: (описують монстра)
Ourmonsterhasgot  3   eyes.
It  has  got  2  heads.
It  has  got  5  legs.
It  hasn`t  got  hair…  

6.Фізкультхвилинка,

2 хвил.
Зобразити дії жестами (для  розслаблення очей)
Look left, right
Look up, look down
Look around.
Look at your nose
Look at that rose
Close your eyes
Open, wink and smile.
Your eyes are happy again.
7. Письмова  робота,
8 хвил.
Картки на дошці показують нам різних героїв мультфільмів.Діти читають речення під ними  та свіряють з малюнками. Погоджуються (Yes / No)





                                                                  
      
8. Підсумки  уроку,

2 хвил.





Учитель підводить підсумки уроку.
Пояснюється домашнє завдання: повторювати лексику.











План-конспект фрагменту  уроку 

Тема  уроку: «My  houseBe  economical





Викладач: Черепаха Світлана Анатоліївна, вчитель англійської мови вищої кваліфікаційної категорії

Клас: 3

Дисціпліна:англійска   мова

Тема: «My house. Be economical

Тривалість уроку40   хвилини                            
Даний урок завершує вивчення теми «Дім /House . Робота по дому/Householding. Питання  продім  /Questions about the house»

Мета уроку: узагальнити і систематизувати знання учнів за темами«Дім /Houseобота по дому/Householding. Питання  про дім  /Questions about the house»

Задачі:

  Освітні:

·         узагальнити і систематизувати матеріал за темами «Будинок / House. Роботаподому / Householding. Питанняпробудинок / Questions about the house »;
·         проконтролювати ступінь засвоєння знань учнів за даними темами;

Практичні:

·          удосконалювати вимовні навички;
·          розвивати навички монологічного та діалогічного мовлення учнів;
·          відпрацьовувати лексико-граматичні структури (конструкції - команди «Turn off / Switch off / Close » );

   Развиваючі:

·         розвиватимислення і пам'ять учнів через пізнавальну діяльність;
·          розвивати творчі здібності і кмітливість;
·          розвивати вміння оцінювати ситуацію і свої можливості, щось зробити для навколишнього середовища;
·                   виховні:
·          виховувати почуття колективізму і взаємодопомоги, вміння працювати в групі;
·         виховувати інтерес до вивчення англійської мови.


Этап уроку
Зміст етапу уроку
1.     Організаційний момент, «гачок інтересу»

2 хвил.
Вступна частина уроку (вітання, повторення лексики за темою «Furniture. Householding»).
Надошці 5 картинок кімнат.

Teacher: Look at the pictures! Listen about them and find the picture!
(Учитель описує одну з картинок, а діти намагаються знайти правильну)
Pupils:I  think , it`s  number ….

2.     Фонетична зарядка,

5хвил.
Фронтальна работа- робота з діалогом по темі The room“.

Teacher:  Open your copybooks page ………..   exercise № …..            
(В кімнаті треба розфарбувати в правильний колір речі на потрібну букву)
Pupils:  Colour  the  A-words ( words starting  with  the  letter  A ) yellow …
3.     Актуалізація знань,

3хвил. 

Фронтальна работа- відпрацювання вміння розповідати про свою кімнату:
Teacher :Do  you  tidy  your  room? 
Pupils:Yes, Ido ./ No , Idon`t.
Teacher : What can you  use  for  help ? 
Alltogether:  (учні дивляться на презентацію слів)
o    We  use an iron.
o    We  use a washing  machine.
o    We  use  a  cooker.
o    We  use a  vacuum  cleaner.
o    We  use  a  microwave  oven.
o    We  use  a  dishwasher  machine.
o    We  use electricity.    

4.     Аудиювання,

4 хвил.

Teacher :Новаялексика  (turn  off / on ,  switch  off / on ).
Записуємо слова   в словник .
В  книгі  стор. 44 № 4  .
Подумайте на тему «Be economical!» І скажіть що ви робите, коли виходите з дому:
-         I  turn  off  the  gas.
-         I  switch  off  the  TV.
-         I  switch off  the  the vacuum cleaner.
-         I  switch  off  the  computer.
-         I  switch  off  the   microwave  oven.
-         I  switch  off  the  light
-         I  close   the  window.
-         I  close  off  the  fridge.
  

5.     Повторення вивчених лексико-граматичних структур,

8хвил.
Teacher: :We'll play the game "Happy Chance".3 groups  are translating  English  words. 
пылесос , посудомийка , печь ,
свет , нижний этаж  , верхний этаж ,
микроволновка  , компьютер , холодильник,
утюг , радио  , магнітофон .

Pupils: (переводять лексику на англійську мову)   
6.     Фізкультхвилинка,

2хвил.
Зобразити дії жестами (We  are  vacuuming … и т.д.)

7. Письмоваробота,
8 хвил.
Індивідуальна работа- письмове виконання вправи

Заповнити таблицю з опорою на картинки в книзі стор. 43-44. - Складання свого малюнка, які 5 речей ти робиш, коли виходиш з дому.
Children:



7  Читання  текста про дом .

хвил.
Фронтальна работа- відпрацювання навичок .
Читання  тексту, що англійці думають про свій будинок.
T.: What is home for you, children, I wonder?
P1: My home is Mummy, Daddy and our cat Bax. My favourite place at home is my room. I like playing computer games. In the evening we watch television together. I love my home.

P2: My home is calmness, joy, family’s smile. My home is light, nice, cosy and original. I have the room of my own. I’ve got a lot of toys and beautiful flowers. My home is the best.  I love my home very much.

P3: My home is my mummy, granny and dad. My home is my toys, luxury, my nest, my life. My home is light and cosy. My home is the best for me.

P4: My home is mother, father, brother and our dog  Liza. My home is comfortable and big. I’m always waited at home. I love my home.
8. Підсумки  уроку,

2 хвил.
Учитель підводить підсумки уроку.
Пояснюється домашнє завдання: повторювати лексику.